Kurumsal

Mehmet ve Tufan CEMALİ tarafından 1986 yılında Antakya merkezde tuğla ve kiremit satışı ile faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz 1997 yılında CEMA İnş. Malz. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Alanında lider firmaların Hatay yetkili bayisi olan Cema Yapı olarak, cam tuğla, şömine, barbekü, alçı, alçı levha, çatı ve cephe kaplama, ısı, su, ses ve yangın yalıtımları, dış cephe yalıtım sistemi (mantolama), yapı kimyasalları, toprak ve beton kiremitler, seramik baca sistemlerinin satışı ve uzman ekiplerimizle uygulama işlemlerini yapmaktayız.

 HEDEFİMİZ;

2013 yılı verilerine göre yaşam alanlarındaki enerji tüketimimizin %82 ’si ısıtma /soğutma için kullanılmaktadır. Isı yalıtım önlemlerinin alınması ile bu kayıplar azaltılabilir. Binalarda uygulanan yalıtım ile %25 den %50’ye varan yakıt tasarrufu sağlanması mümkündür.

Bu bilgiler ışığında hedefimiz yapıları daha çağdaş, güzel ve estetik  mekânlara çevirirken aynı zamanda yüksek enerji israfının azaltılmasına katkı sağlamak, insanların daha huzurlu ve mutlu yaşam sürmelerine hizmet etmektir.

 POLİTİKAMIZ;

Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alarak inşaat ve yalıtım malzemeleri konusunda ürün ve hizmet yelpazesini sürekli geliştirmenin yanı sıra yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak şirket politikamızın ana unsurlarıdır.

 

 

 

Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları